Skelbiamas konkursas „Eglučių šviesoje“

Gimnazijos Mokinių Taryba skelbia Naujųjų metų konkursą „Eglutės šviesoje“ – geriausias klasės koliažas Naujųjų metų tema

Koliažas atliekamas ir komponuojamas iš klasės mokinių (mokiniams ir jų tėvams sutikus) atsiųstų nuotraukų, jis bus eksponuojamas tik mūsų mokyklos tinklapyje. Draudžiama demonstruoti kitų žmonių nuotraukas ir koliažus bet kur kitur.

Koliažų vertinimo kriterijai: vatitikimas temai (eglutė privaloma nuotraukoje) vdarbo (koliažo) originalumas (draudžiama naudoti kitų žmonių idėjas) vfilmuotos medžiagos kokybė vkoliažo kompozicija vnuotraukos dalyvių skaičius (idealiai būtų, jei dalyvių skaičius atitiktų klasės mokinių skaičių)

Koliažus vertins paskirta vertinimo komisija

Be to, koliažai varžysis dėl žiūrovų apdovanojimo. Žiūrovai galės balsuoti mokyklos tinklapyje.

Nugalėtojai bus nustatomi pagal visų vertintojų sukauptus taškus šiose grupėse:

•           5-8 klasės

•           I-IV gimnazinės klasės

Koliažus siųsti iki sausio 4 dienos adresu: Taryba.Puskino@gmail.com

Vertinimas vyks sausio 5–6 dienomis. Nugalėtojai bus paskelbti sausio 7 d.

Klasės, kurios nepateiks savo darbų iki sausio 4 dienos, nedalyvaus konkurse.