Gandro diena

Kovo 25 d.- gandro diena. Tai lietuvių šventė, skirta paminėti baltujų gandrų sugrįžtuves. Sakydavo, kad gandras grįždamas ant uodegos parneša kielę, kuri išspardo paskutinius žiemos ledus. Pavasaris- tai metas, kada vaikams atsiranda galimybė stebėti bundančią gamtą, laukti sugrįžtančių paukščių ir ruoštis jų sutikimui.
Kauno A.Puškino gimnazijos ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai enciklopedijose ir naudojantis IKT ieškojo informacijos apie į Lietuva sugrįžtančius paukščius. Pasitelkę savo kūrybiškumą, gamino gandrus ir kitus sugrįžtančius paukščius, naudojant įvairias technikas. Vėliau savo kūrybiniais darbais papuoše įstaigos lauko erdves, taip išreikšdami savo meilę ir rūpestį gyvajai gamtai.