Aš prisimenu, kodėl esame laisvi

Sausio 13-osios rytas gimnazijoje praėjo kiek kitaip – gimnazijos koridoriuose tyla. Mokiniai mokosi iš namų. Tačiau lygiai 8 val. gimnazijos languose įsižiebė žvakelių šviesos, kurias uždegė šiuo metu įstaigoje dirbantys  pedagogai. Nuotolinių pamokų metu vaikai kartu su mokytojais prisiminė Sausio 13-osios įvykius, vykusius prieš 30 metų. Pamokose aptarta laisvės svarba, tylos minute prisiminti ir pagerbti už mūsų laisvę kovoję žmonės.

Priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių vaikai dalyvavo Sausio 13-osios minėjimo rytmetyje, kurį pradėjo Lietuvos himnu. Vaikai iškirpo neužmirštuoles ir jas įsmeigė prie paminklo Kovotojų už Lietuvos laisvę Motinai Ramybės parke.

Gimnazijos bendruomenė tikisi, kad istoriniai įvykiai neišdils iš vaikų atminties ir mes visi įvertinsime tai, kaip svarbu atkovojus laisvę jos neprarasti.

Mūsų gimnazija Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną – paminėjo prisijungdami prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ bei iniciatyvos „Neužmirštuolė“.