Spalvota vaikystė

Minint tarptautinę Vaikų dieną gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriuje birželio 2 d. buvo organizuota tradicine tampanti piešinių ant asfalto akcija “Spalvota vaikystė”. Klasių vadovai su mokiniais ant asfalto piešė savo svajones, namus,  gėles,  viską, kas asocijuojasi su laime. Gražiausiu piešiniu prižažintas 5 klasės darbas. Antrą vietą užėmė šešta klasė, o trečia vieta atiteko septintokams. Vaikai iš Ukrainos piešė namus, kurių išsiilgo. Mokinukas iš filipinų nupiešė didžiulę saulę, kurios šilumos turėtų užtekti visiems pasaulio vaikams. Vaikų dienos proga mokiniai turėjo netradicines pamokas, išlyginamosios klasės mokiniai susipažino su Lietuvos kultūros aspektais. apsilankė M.K.Čiurlionio muziejuje.