Šimtadienis

Šie mokslo metai yra tikras iššūkis ir išbandymas visai švietimo sistemai. Mūsų gimnazijai – ne išimtis. Gimnazijos koridoriuose jau tris mėnesius viešpatauja tyla, pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Visiems sudėtingas laikotarpis. Bet gyvenimas juda pirmyn, laikas nelaukia ir kiekvienais metais yra mokinių, kuriems šie mokslo metai yra paskutiniai. Tai – mūsų abiturientai. Jiems ypač sunku…

Norint juos palaikyti, vasario 12 d. vienuoliktokai surengė tradicinę šventę dvyliktokams „Šimtadienį“ netradiciniu būdu. Renginys vyko online, Zoom aplinkoje. Šventėje prie savo kompiuterių ekranų susirinko mokyklos bendruomenė. Nuskambėjo išmintingi gimnazijos direktoriaus Eriko Griškevičiaus palinkėjimai. Visi abiturientai gavo apdovanojimus – humoristines nominacijas. Labai norėjome pradžiuginti savo dvyliktokus, palinkėti drąsos, stiprybės, pasitikėjimo savimi. Norėjome, kad jie jaustų mūsų visų draugišką palaikymą.