„Pokalbis apie Europą su svečiu“

Svarbiausias mokyklos tikslas ir pagrindinė misija padėti mokiniui rengtis gyvenimui, o ne tik egzaminui. Svarbiausia išmokti pasitikėti savo jėgomis, išmokti save vertinti ir nebijoti siekti tikslo. Todėl mūsų gimnazija kasmet dalyvauja Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotame projekte „Pokalbis apie Europą su svečiu“.

Šiais metais mes taip pat laimėjome šį projektą ir lapkričio 27 d. vyko integruota etikos-anglų kalbos pamoka  IVA, B gimn.kl. mokiniams. Jos tema „Europos Sąjungos švietimo politika intensyvėjant jaunimo mobilumo procesams“ (European Union education policy in the period of youth mobility processes intensification). Pamokoje virtualiai dalyvavo Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius. Pamokos tikslas – pagilinti žinias apie Europos Sąjungos švietimo politiką, plėtoti dvasines, intelektines kompetencijas, būtinas sėkmingai socialinei integracijai. Petras  Auštrevičius sutelkė mokinių dėmesį į motyvaciją, karjerą ir Europą. Pokalbio pabaigoje vyko klausimų ir atsakymų sesija.