Įdomiosios pamokos kartu su tėvais

Siekiant padidinti mokinių ir jų tėvų įsitraukimą ir domėjimąsi ugdymo procesu. 4 B kl. buvo sukurtas pamokų ciklas “Įdomiosios pamokos kartu su tėvais”. Kiekvieną penktadienį viena šeima (tėvas (i) ir vaikas) pagal pasirinktą temą praveda pamoką per ZOOM programą.

2020-04-10 Pirmą projekto pamoką, kūno kultūra – pravedė Charitonovų šeima.

2020-04-17 Antrą projekto pamoką, integruota pasaulio pažinimo ir technologijų pamoka – pravedė Ivanovų šeima. Ji buvo skirta supažindinti mokinius su stačiatikių Velykomis. Per šią pamoką mokiniai puošė kiaušinius ir susipažino su Velykų tradicijomis ir papročiais.

2020-04-24  Trečią projekto pamoką, technologijų – pravedė Azarevič šeima, buvo skirta Mamos dienai. Per šią pamoką mokiniai gamino tūringą atviruką.

2020-04-30 Ketvirtą projekto pamoką, pasaulio pažinimo – pravedė Nalivaiko šeima. Ji buvo skirta elektros sričiai. Per šią pamoką mokiniai dirbo virtualioje laboratorijoje ir gilino bendrąsias elektros žinias.

2020-04-30 dieną su mokiniais surengėme virtualų sveikinimą Mamos dienos proga.

2020-05-08 Penktą projekto pamoką, integruota etikos ir technologijų pamoka – pravedė Lazarčik šeima, buvo skirta maisto gaminimui ir serviravimui. Per šią pamoką mokiniai mokėsi įvairių sumuštinių gaminimo ir serviravimo.

2020-05-15 Šeštą projekto pamoką, pasaulio pažinimo – su tėvo pagalba parengė mokinys Aleks Bichalov. Ji buvo skirta virtualiai kelionei po Švediją ir Astrid Lindgren muziejaus lankymui.

Tokios pamokos padės tėvams labiau įsitraukti į ugdymo procesą, pažinti savo vaikus, pasidalinti gerąja patirtimi ir sukurti glaudesnį ryšį su mokytoju ir kitais tėvais. Mokinius šis pamokų ciklas paskatino domėtis ir gilintis į dėstomus mokomuosius dalykus.