Meninio skaitymo konkurso antro etapo I turas

Kovo 30 d. Kauno Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokykloje vyko Kauno m. trečių – ketvirtų klasių mokinių meninio skaitymo konkurso antro etapo I turas. Šventiškai papuoštoje mokykloje susirinko patys pačiausi raiškiojo žodžio puoselėtojai ir mylėtojai iš įvairių Kauno m. ugdymo įstaigų. Konkurse dalyvavo ir  labai sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos 3C kl. mokiniai Daumantas Gudaitis ir Viltė Kviklytė (mokytoja metodininkė Rasma Raudonienė). Visi dalyviai džiaugėsi padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis, o mūsų abu trečiokai sulaukė ir komisijos įvertinimo – Daumantas paskatinamojo prizo, o Viltė gavo laimingąjį bilietą!

Nuoširdžiai sveikiname Viltę ir linkime jai sėkmės finaliniame ture, kuris vyks birželio 1d. Kauno miesto  Kameriniame teatre.