Krauju aplaistyta laisvė

Vykdant pilietiškumo ugdymo projektą  „Krauju aplaistyta laisvė“ gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriuje sausio – kovo mėnesiais buvo organizuoti Sausio 13-osios, Vasario 16-osios, Kovo 11-osios paminėjimai. Sausio 13-ąją mokiniai dalyvavo akcijose „Atmintis gyva, nes liudija“, „Neužmirštuolės“, dalyvavo netradicinėse istorijos pamokose. Vasario 16-ajai buvo organizuota mokinių piešinių paroda konkursas „Laisvės keliu“. Gražiausių darbų autoriai gavo apdovanojimus: Miglė Venskaitytė (4J), Darius Masaitis (2J), Vaidas Žėkas (1J). Vyresnių klasių mokiniams vyko netradicinės istorijos pamokos pogrindinėje spaustuvėje AB. Minint Kovo 1-ąją pradinių klasių mokiniams organizuotas meninio skaitymo konkursas „Mano Tėvynė – Lietuva“.  Nuoširdžiai eilėraščius  deklamavo Miglė Venskaitytė, Dangis Kuzmickas, Eimantas Bartusevičius (4J), Danielė Teberaitė (3J), Arėjas Pocius (2J), Adrijus Lukočšius, Augustė Povilionytė (1J).