Konkursas „Išmintingi pasirinkimai“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

2020 m. lapkričio mėnesį gimnazijos 3C klasės mokiniai Tomas Stankevičius, Martynas Antanas Šalnis, Sofija Ordaitė, Auksė Mockutė, Lėja Budreikaitė, Gabrielė Ratautaitė, Vanessa Kupšytė ir 3D klasės mokiniai Ieva Armanavičiūtė, Izabelė Šnipaitytė, Urtė Vencpolytė, Julija Strazdaitė, Miglė Kasiulevičiūtė, Ramiras Ramanauskas dalyvavo respublikiniame kompiuterinių piešinių konkurse „Išmintingi pasirinkimai“. https://e-piesiniai.eu/

Konkurso tikslas – skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą ir naudojimą edukaciniame procese. Vaikai buvo skatinami apmąstyti, kokie skirtingi būna žmonių sprendimai ir pasirinkimai, atkreipti dėmesį, kokius sprendimus iš daugybės galimybių jie ir jų klasės draugai priima per dieną, pradedant nelabai svarbiais, pavyzdžiui, ką valgyti per pietus, ir baigiant daug svarbesniais, pavyzdžiui, kokius užsiėmimus pasirinkti popamokinei veiklai.

Džiugu, kad turime laureatų. III vietą su piešiniu  „Gėlių simfonija“ laimėjo 3C klasės mokinė Vanessa Kupšytė (mokytoja Jolanta Gvildienė), padėka už piešinio „Rūšiuoju – gamtą tausoju“  originalumą ir meniškumą skirta 3D klasės mokinei Julijai Strazdaitei (mokytoja Eglė Mumgaudienė). 

Daugiau naujienų: