Jaunojo mokslininko diena 2022

Birželio 22 dieną mūsų gimnazijoje vyko renginys “Jaunojo mokslininko diena”. Renginyje dalyvavo 5-11 klasių mokiniai ir jų mokytojai. Džiugu, kad mūsų vaikai tokie žingeidus, kūrybingi ir talentingi. Buvo pristatyti įvairių dalykų geriausi ir įdomiausi projektai. Iš trupmenų ir funkcijų šalies žiūrovai su daina keliavo istorijos labirintais, kur lydėjo pats kunigaikštis Vytautas Didysis ir poetas Aleksandras Puškinas. Spalvingai ir viliojančiai mokiniai pasakojo apie dalyvavimus tarptautiniuose Erasmus+ projektuose. Mokslo metų eigoje  tyrinėjo kokią vietą mokinių gyvenime užima muzika, ką reiškia draugystė, gvildeno kokios yra mokinių teisės ir pareigos. Aiškinosi, kaip veikia stabdžiai, kokią svarbą turi žmogui jutimo organai ir kodėl kavą gerti rekomenduojama su kiaušinių lukštų milteliais. Vyko tikra mokslo šventė. Tikimės, kad projektinėje veikloje ateityje norės dalyvauti vis daugiau mokytojų ir mokinių. Šis renginys tik parodo, koks puikus būdas yra pažinti supantį mus pasaulį. Iki pasimatymo mokslo šalyje kitais mokslo metais!!!