Administracija

jana ciurliene

Jana Čiurlienė
Pradinių klasių mokytoja metodininkė

• Kuruoja pradinių klasių ir socialinių mokslų (istorijos, geografijos, pilietinio ugdymo, žmogaus saugos) ir tiksliųjų mokslų (matematika, informatika) mokytojų metodinių grupių, metodinės tarybos veiklą.
  • Vykdo 1-4 bendrojo lavinimo ir III-IV gimnazinių klasių (rytinė pamaina), mokymo namuose, savarankiško mokymo, modulių dienynų kontrolę mokslo metų pradžioje (1-4, III-IV klasės), pasibaigus trimestrui (1-4 klasės), pasibaigus pusmečiui (III-IV klasės), pasibaigus mokslo metams (1-4, III-IV klasės);
  • Kuruoja mokinių tarybą;
  • Koordinuoja ir organizuoja mokinių profesinį informavimą ir konsultavimą ir kt.
  • Rengia 1-4 bendrojo lavinimo ir III-IV gimnazinių klasių tvarkaraščius.

Tel.: (8~37) 42 26 27

rimante ruzgiene

Rimantė Ruzgienė
Kūno kultūros mokytoja metodininkė

• Gimnazijos direktoriui esant eilinėse atostogose, išvykus į komandiruotę, sergant ar kitais atvejais laikinai einanti direktoriaus pareigas.
  • Kauno miesto Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu vykdo valstybinės kalbos kvalifikavimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminų organizavimo komisijos pirmininko pareigas.
  • Kuruoja rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos, menų, technologijų, dorinio ugdymo mokytojų metodinių grupių, bibliotekos veiklą.
  • Kuruoja anglų ir vokiečių kalbos metodinę grupę

Vykdo:

• 5-10 bendrojo lavinimo klasių (rytinė pamaina), mokymo namuose, savarankiško mokymo, modulių, neformalaus ugdymo TAMO dienynų kontrolę.
  • Rengia 5-8 bendrojo lavinimo ir I-II gimnazinių klasių pamokų ir pavadavimo, mokymo namuose, savarankiško mokymosi tvarkaraščius.

Tel.: (8~37) 42 26 27

edita vainiene

Edita Vainienė
Anglų kalbos mokytoja

• Kuruoja lietuvių kalbos ir gamtos mokslų mokytojų metodinių grupių veiklą.
  • Koordinuoja ir organizuoja gimnazijos projektinės grupės, antikorupcinio ugdymo grupės, gimnazijos įsivertinimo grupės narių veiklas.
  • Kuruoja mokinių žinių lygio nustatymo grupės veiklą, Moodle virtualios aplinkos grupės veiklą.
  • Kuruoja mokytojų ir administracijos budėjimą gimnazijoje.
  • Kuruoja mokinių lankomumo kontrolės stebėseną, užtikrinant pamokinio proceso organizavimą suaugusiųjų, dirbančio jaunimo klasėse.
  • Vykdo 8 – I, II gimn. suaugusiųjų ir dirbančio jaunimo klasių, tų klasių modulių TAMO dienyno kontrolę.
  • Koordinuoja ir organizuoja mokinių karjeros planavimą ir konsultavimą 8 ir I – II jaunimo ir suaugusiųjų klasių mokinimas.
  • Rengia gimnazijos mėnesinį veiklos planą.
  • Rengia 8, I ir II gimnazinių suaugusiųjų klasių tvarkaraščius.

marija daunoriene

Marija Daunorienė
Socialinė pedagogė

• Kuruoja kūno kultūros mokytojų metodinės grupės veiklą;
  • Kuruoja ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veiklą,
  • Kuruoja papildomas lietuvių kalbos ir rusų kalbos konsultacijas vedančių mokytojų veiklą;
  • Rengia III – IV vakarinių suaugusiųjų ir dirbančio jaunimo gimnazinių klasių pamokų, mokymo namuose ir savarankiško mokymosi tvarkaraščius.
  • Atsako už suaugusiųjų ir dirbančio jaunimo klasių ugdymo proceso organizavimą ir priežiūrą.
  • Vykdo III – IV suaugusiųjų ir dirbančio jaunimo klasių TAMO dienynų kontrolę.
  • Koordinuoja ir organizuoja mokinių karjeros planavimą ir konsultavimą III–IV gimnazijos vakarinių klasių mokymas
  • Kuruoja logopedo, socialinio pedagogo, psichologo, vaiko gerovės komisijos veiklą.
  • Dalyvauja brandos egzaminų komisijų sudaryme ir jų veiklos organizavime.
  • Rengia neformalaus ugdymo užsiėmimų tvarkaraštį.
  • Vykdo ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Mūsų darželis“ elektroninių dienynų kontrolę.

Bronislovas Ručinskas

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

Tel.: (8~37) 31 20 35

Margarita Kovalenko

Raštinės vedėja

Tel.: (8~37) 42 23 83

Dadush  Eglė Daduš

Edukologijos magistras

Auklėtoja metodininkė

• Koordinuoja ir organizuoja ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdomąja veiklą,
  • Vykdo ugdymo proceso planavimą, organizavimą ir priežiūrą.

Tel. (8-37) 22-65-77

Jevgenija

Jevgenija Kochanenko

Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams

Raštvedė

Tel. (8-37) 22-65-77

rokas

Rokas Tumpa,

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams,

Tel.: 867151993,

Svacko  Liana Švačko,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

Tel.: 864667091,

Koordinuoja skyriaus metodinių grupių veiklą,

skyriaus VGK pirmininkė,

kuruoja skyriaus mokinių tarybos veiklą,

vykdo mokytojų pedagoginės veiklos stebėseną,

koordinuoja pagrindinio ugdymo skyriaus projektinę veiklą,

vykdo skyriaus 5-10 klasių, savarankiško mokymo, neformalaus ugdymo el. dienyno TAMO kontrolę.