Gruodžio mėnuo yra ypatingas tuo, kad vyksta įvairūs renginiai skirti paminėti antikorupcijai. Mūsų mokiniai dalyvavo skrajučių konkurse antikorupcine tema „Mano dora, nekorumpuota Lietuva“ ir gruodžio 6 d. buvo apdovanoti Kauno miesto pedagogų kvalifikacijos ir Kauno miesto mokinių antikorupcinio ugdymo grupės parengtais diplomais bei Specialiųjų Tyrimų Tarnybos paruoštomis dovanomis: I vieta - Marija Averina III gimn. kl. mokinė, II vieta - Edita Mongird, III gimn. kl. mokinė, padėka už nuostabų darbą - Nikita Šajev, I gimn.kl. mokinys.

Mūsų mokinių komanda Viktorija Bagdonaitė, Orinta Pileckaitė, Karina Semina, gruodžio 6 d. dalyvavo Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijoje vykusiame Antikorupciniame protmūšyje ir iškovojo I-ą vietą !!!

Sveikiname mūsų šaunuolius mokinius !!!

 

Į viršų