2018 m. lapkričio 28 d. Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje įvyko ketvirtasis miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“ , jungiantis daugelį Kauno mokyklų ir padedantis įtvirtinti etikos dalyko pamokose įgytas žinias.

Konkursą organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, etikos mokytojų metodinis būrelis ir Kauno Aleksandro Puškino gimnazija. Šio renginio dalyvius ir juos parengusius mokytojus pasveikino gimnazijos direktorius Erikas Griškevičius, svečius pasitiko ir apie ugdymo įstaigą papasakojo IIb gimnazinės klasės merginos. Gimnazijos mokinių ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Svetlanos Gorovoj, konkurso dalyviams atliko gražias lietuvių autorių dainas, ir vieną muzikinį kūrinį skirtingomis kalbomis ( armėnų jidiš, ukrainiečių, rusų bei lietuvių)

Konkurso dalyviai sprendė etikos testą, atliko teksto suvokimo užduotis, kėlė probleminius klausimus. Etikos konkurse „Šalia manęs – kitas žmogus“ dalyvavo 59 mokiniai iš 30 Kauno bendrojo ugdymo mokyklų. Džiugu, kad šis renginys, skatinantis atkreipti dėmesį į skirtingas nuomones, ne tik teoriškai svarstytų šias problemas, bet sustiprintų tolerantiško bendravimo nuostatas ir gebėjimus žmonių tarpusavio santykiuose.

Konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos 7a klasės mokiniai Konstantin Gandziuk ir Kristina Šemkevičiūtė.