Lapkričio 27 d. Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos anglų kalbos mokytoja Nina Čerenkova vedė tarptautinę on-line anglų kalbos pamoką "Mano gimtasis miestas". Pamokoje dalyvavo mūsų gimnazijos 5b klasės mokiniai ir 7 klasės mokiniai iš Vroclavo mokyklos Szkoła Podstawowa nr 108 (Lenkija). Mūsų gimnazijos mokinys Ilja Elijošius labai įdomiai pristatė Kauno lankytinas vietas, o Katrina Kuprėnaitė ir Valentin Ušaniov papasakojo apie mūsų mokyklą. Po to mokiniai iš Vroclavo pateikė daug įdomios informacijos apie savo miestą.

On-line pamokos refleksija – gera nuotaika ir nauji įspūdžiai bei žinios apie Lietuvos ir Lenkijos respublikas.

Taip pat mes planuojame vesti on-line metodinę valandą “Gerosios patirties sklaida diferencijuojant ir personalizuojant darbą per pamokas“ kartu su Lenkijos kolegomis.

 

Į viršų