Lapkričio 24 d. Maironio literatūros muziejuje įvyko Respublikinio moksleivių skaitovų konkurso finalas, subūręs 34 skaitovus iš visos Lietuvos. Geriausieji I-ojo turo skaitovai (atrinkti į II, finalinį, turą beveik iš 100 skaitovų!) šeštadienį šventiškai susirinko Maironio Didžiojoje svetainėje, kur visus džiugino šių metų jubiliatų eilėmis ar prozos ištraukomis. Finalinio turo dalyvius vertino aktoriai Lukas Alsys, Vytautas Gasiliūnas, Vilija Grigaitytė irLiucija Zorūbaitė.

Džiaugiamės gimnazijos mokiniais, tapusiais respublikinio meninio skaitymo konkurso laureatais! Sveikiname 4 kl. mokinį Beną Grigonį (mokyt. Rasma Raudonienė), III gimn. kl. mokinę Poliną Moskaliovą (mokyt. Daiva Klusaitienė), III gimn. kl. mokinę Žaną Kolesovą (mokyt. Daiva Klusaitienė) ir IV gimn. kl. mokinę Viktoriją Jagelavičiūtę (mokyt. Asta Šimkienė)!

Laureatai 2018 720x960