Mūsų gimnazijos ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo  grupių vaikai šventė Lietuvos gimtadienį.

Vaikučiai susirinko aktų salėje, kur kartu giedojome Lietuvos himną. Kiekviena grupė paruošė po vieną dainelę  arba eilėraštį apie Lietuvą. "Boružėlių" gr. dainavo dainą "Mano Vytis ir trispalvė", "Bitučių "gr. vaikučiai deklamavo eilėraštį "Lietuvai" bei padainavo dainą "Svarbiausi žodžiai". "Drugelių" ir "Žiogelių" gr. vaikučiai deklamavo eilėraštukus. Mažiausia darželio grupė "Svirpliukai" dainavo dainelę "Du gaideliai".

Visi darželio vaikai bei auklėtojos dainavo dainas: "Tėviškėlė", "Du gaideliai kitaip", taip pat grojo barškučiais dainą  "Lietuvėle , tu mana...“, šoko lietuvių liaudies šokius : "Striuks buks vokietuks", "Oi-ra", "Marceliukė - ciceliukė".

Visų grupių vaikučiai  įdėjo daug pastangų: išmoko raiškiai deklamuoti eilėraštukus, pasigamino trispalves, pintomis juostomis lietuviškais motyvais aprišo galvas, apsijuosė rankeles.

28000700 10215211743144246 775217981 n 960x540

Mieli abiturientai, linkime Jums sėkmės randant savo kelią ir renkantis brandos egzaminus, nes tik nuo Jūsų priklausys Jūsų ateitis.

O ji jau prasideda šiandien!!!

100 dienų – tai prasmingas, linksmas, tačiau ir kiek liūdnas moksleivių, abiturientų ir mokytojų renginys. Tai paskutinė galimybė abiturientams pabūti drauge. Š-šiluma, I-ilgesys, M-motyvacija, T-trapumas, A-atsakomybė D-darbštumas I-idėjos, E-energija N-nerimas I-išmintis S-svajonės. 2018 metų vasario 12 dieną Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje įvyko suaugusiųjų klasių mokiniams skirtas renginys „Šimtadienis“. Tai jau 18 – oji laida besiruošianti egzaminams, ši šventė įsimintina ir tuo, kad Lietuva švenčia šimtmetį. Renginio sumanytojų ir organizatorių - mokytojų, mokinių ir klasių vadovų - dėka renginys pavyko, buvo jauku ir smagu. Iniciatyvinė suaugusiųjų klasių mokinių grupė parengė šventinį koncertą, atskleidė savo meninius, organizacinius gebėjimus. Gimnazijos direktorius Erikas Griškevičius paragino mokinius tinkamai pasiruošti ir mokytis, patarė tinkamai ir atidžiai pasirinkti ateities kelius. Po renginio abiturientai pakvietė mokytojus pasidalinti įspūdžiais prie arbatos puodelio.

20180212 173446 1024x576

Šių metų sausio 24 dieną gimnazijoje įvyko lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų (I-II gimn. kl.) mokiniams. Olimpiados dalyviai atliko kalbos vartojimo ir rašymo užduotis. Taip pat kiekvienas mokinys parengė ir komisijai pristatė 5 minučių trukmės kūrybinę užduotį-namų darbą (vaizdelį, laišką, interviu, miniatiūrą ar kt.) tema ,,“. Savo pristatymuose mokiniai svarstė „Kokie žodžiai svarbūs Tau, valstybės atkūrimo šimtmetį mininčios Lietuvos moksleivi?“ Skambėjo žodžiai: Aš, Mes, Laisvė, Trispalvė, Kalba, Gimtadienis, Svajonė.

Skaityti daugiau: LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA TAUTINIŲ MAŽUMŲ MOKYKLŲ 9-10 KL. MOKINIAMS

Sausio 25 d. gimnazijoje lankėsi Palangos insektariumo, vienintelio Lietuvoje specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo, atstovai, kurie pristatė edukacinę programą „Nariuotakojai mokykloje“.

Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti gyvus egzotiškus eksponatus: vorus, vabalus, gyvalazdes, maldininkus, tarakonus, šimtakojus. Klausėsi įdomių lektorių pasakojimų apie nariuotakojų gyvenimą. Pamokos pabaigoje visi drąsesni gimnazistai turėjo progą palaikyti šiuos gyvius savo rankose.

20180125 083940 1024x576

Skaityti daugiau: "Nariuotakojai mokykloje"

Sausio 23 d. priešmokyklinių ugdymo grupių "Boružėlė" ir "Bitutės" vaikai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų, kur vaikai susipažino su muziejaus ekspozicija.

20180123 101234 1024x768

Skaityti daugiau: Edukacinė išvyka į Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejų