Naujienos

Projektas „Vaikų vasaros stovyklos“

Projektas „Vaikų vasaros stovyklos“

2018 m. liepos 30 d. - rugpjūčio 3 d. ir rugpjūčio 13 d. – rugpjūčio 17 d. dienomis vyko programos „Iniciatyvos Kaunui“ dalinai finansuojamo projekto „Vaikų vasaros užimtumas“ stovykla, kuri buvo skirta socialinę atskiriantiems vaikams nuo 6 iki 18 m. (t.y. vaikams iš socialiai remtinų šeimų, negalią turintiems vaikams (iki 21 metų), vaikams iš socialinės rizikos šeimų, vaikams, kuriems nustatyta minimali, vidutinė ar nuolatinė priežiūra (globa), vaikams iš šeimų, kurios gauna socialinę paramą, vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, emocijų ir elgesio sunkumų ir (ar) sutrikimų).
Stovyklos pasiruošimo metu buvo apmokomi savanoriai ir darbuotojai, organizuojami susirinkimai, derinami kiti stovyklos darbai. Stovyklos metu buvo organizuojamos įvairios veiklos, į kurias buvo įtraukiami vaikai. Buvo organizuojama tėvelių paramos grupė, į kurią buvo kviečiami visi tėvai. Stovyklos metu buvo rūpinamasi žalingų įpročių prevencija. Pirmoje stovykloje dalyvavo 15 šeimų, o antroje stovykloje - 16 šeimų.

Skaityti daugiau...

Mokinių turistinės technikos varžybos

Mokinių turistinėse technikos varžybos
Gimnazijos komanda dalyvavo Kauno miesto mokinių turistinėse technikos varžybose, skirtose Pasaulinei turizmo dienai paminėti, patobulino komandinio darbo įgūdžius bei iniciatyvumo kompetencijas ir laimėjo I, II ir III vietas. Šaunuoliai.

Nuotraukos yra sumaišytos, prie šito teksto dėk foto iš konferencijų salės, o prie ano teksto reikia kelt šią nuotrauką.

Skaityti daugiau...

Svečiai iš Izraelio

Svečiai iš Izraelio.
Spalio 2 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi moksleiviai ir jų mokytojai iš Izraelio. Mūsų mokiniai dvejomis kalbomis (anglų ir hebrajų) trumpai papasakojo svečiams Aleksandro Puškino gimnazijos istoriją, supažindino su mokinių tarybos veikla, nepamiršo paminėti ir tradicinių gimnazijos švenčių. Savo ruoštų svečiai su dideliu entuziazmu pristatė Izraelį, skaidrių pagalba atskleidė mūsų gimnazijos mokiniams savo interesus ir kultūrą. Po pasisveikinimo aktų salėje visi mokiniai turejo proga susipažinti, pabendrauti , sužaisti iš anksto paruoštus žaidimus. Šio malonaus susitikimo metu svečiai buvo mokinami lietuviškų liaudies šokių, turejo progą pasivaišinti lietuviškais saldumynais. Susitikimą apibendrino gitaros skambesiai ir bendrai dainuojamos dainos.

Skaityti daugiau...

Atraskime šimtmečio paveldą Kauno senamiestyje

„Atraskime šimtmečio paveldą Kauno senamiestyje“ .
Mūsų mokiniai dalyvavo Europos paveldo kultūrinio orientavimosi konkurse „Atraskime šimtmečio paveldą Kauno senamiestyje“ ir užėmė I vietą. Sveikiname.
 
 

Kūrybinės dirbtuvės ,,To moliūgo gražumėlis"

Kūrybinės dirbtuvės ,,To moliūgo gražumėlis".
Rugsėjo 28 d. gimnazijos darželyje vyko Kūrybinės dirbtuvės ,,To moliūgo gražumėlis". Vaikai vaišinosi vaistinių augalų arbata, sveikuoliško moliūgo patiekalais. Gimnazijos valgykla vaikams iškepė labai skanų Morkų pyragą. Kūrėme kompoziciją ,,Sveikuolių moliūgų ir vaistinių augalų bičiulystė"; vaikai dovanojo šypsenas vieni kitiems ir skleidė gerą nuotaiką.

Skaityti daugiau...
Į viršų