Naujienos

Projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ tęsinys

Projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ tęsinys

Rugsėjo mėnesį mes vykome į Labanoro regioninį parką, dalyvavome edukaciniame užsiėmime apie vaistinius augalus gamtoje. Vadovas Andrius Gaidamavičius vedė mus pažintiniu girios taku, labai įdomiai pasakodamas ne tik apie vaistinius, bet ir apie nuodingus augalus, sutinkamus miške, paežerėje, pelkėje, taip pat apie paukščių ir gyvūnų gyvenimą ir įpročius.

Skaityti daugiau...

Kauno miesto rudens kroso pirmenybės

Kauno miesto rudens kroso pirmenybės.
Rugsėjo 19 d. vyko Kauno miesto rudens kroso pirmenybės. Dalyvavo 15 mokyklų, mūsų gimnazijos mokiniai užėmė 4 vietą. Grudis Nojus 7 B klasės mokinys užėmė 2 vietą 1000 m bėgime. Dėkojame visiems dalyviams už puikų mūsų gimnazijos atstovavimą.

20180919 141753 1

Skaityti daugiau...

Mokslo ir žinių šventė 2018

Presentation1

Jaunojo mokslininko diena

"Jaunojo mokslininko diena".

2018 m. birželio 11 d. gimnazijoje praėjo "Jaunojo mokslininko diena".

Šią dieną konferencijos salėje mokiniai viešai pristatė savo geriausius 2017-2018 m.m. mokyklinius įvairių dalykų tiriamuosius darbus ir projektus.

Pristatymai vyko dviem etapais: 1) 5-8 klasių mokiniai pristatė 11 projektų; 2) 9-11 klasių mokiniai pristatė 10 projektų.

Urbšio katalikiškos mokyklos mokytoja Ala Kokoškina priminė 5-8 klasių mokiniams pagrindinius projekto rengimo ir pristatymo reikalavimus, O mūsų gimnazijos IT mokytojas Artūras Lakickas 9-11 klasių mokiniams papasakojo apie plagijavimą ir apie tai, kaip galima jį atpažinti projektuose.

Visiems, kas pristatė projektus, buvo įteikti padėkos raštai, o labiausiai mokiniams patikusiam 5-8 klasių anglų kalbos projektui "Abraham Linkoln", kurį pristatė 5c klasės mokinys ,Nikas Jagelavičius buvo įteiktas I laipsnio diplomas. 9-11 klasių mokinių tarpe geriausiu buvo išrinktas biologijos projektas apie cukrinį diabetą, kurį pristatė III gimnazinės klasės mokinė Viktorija Jagelavičiūtė

Šio renginio metu mokiniai įgijo mokomųjų - pažintinių bei komunikavimo įgūdžių.

Tikimės naujų įdomių tiriamųjų darbų bei projektų. Sėkmės!

20180611 094034 1024x768

Skaityti daugiau...

,,Šok į tėvų klumpes''!

Birželio 1 dieną, pritardami Lietuvos neformaliojo švietimo centro iniciatyvai, organizavome Atvirų durų dieną tėvų, senelių, artimųjų darbo vietose. 5-10 klasių mokiniai lankėsi Priešgaisrinėje saugos tarnyboje ,Kauno IX forto muziejuje, Kauno pašto skyriuje, Zapyškio bažnyčios archeologiniuose kasinėjamuose, Kauno geležinkelio stotyje, SWED banke, kompanijoje „Telesoftas“, Veterinarijos akademijoje, Kauno klinikose, UAB „KAUTRA“, baras „Turkiški skanėstai“. Šių išvykų metu mokinius darbo vietose pasitiko ir apie savo veiklą pasakojo jų artimieji. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su darbo aplinka, ,,pasimatuoti'' profesijas.

Dėkojame mokinių tėveliams, seneliams, artimiesiems už supratimą ir bendradarbiavimą organizuojant profesinio veiklinimo dieną ,,Šok į tėvų klumpes''!

8-A klasė

8b Bankininko profesija

9A PROFESIJOS

Gaisrine

Karjeros diena 6A-1

Karjeros diena

Karjeros dienos

Kauno geležinkelio stotis, 5c klasė

šok į tėvo klumpes7А

Šok į tėvų klumpes 5B

 

Į viršų