Naujienos

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Šiaurės šalių literatūros savaitė.
Lapkričio 12-16 d. 1C ir 1D klasių mokiniai dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiuose. Vaikai klausėsi skaitomo teksto iš knygos E. Våhlund “Superherojų vadovas”, aptarė mergaitės Lisos nuotykius, kūrė iliustracijas, iš plastelino lipdė veikėjus. Kūrybiniai darbai eksponuojami gimnazijos bibliotekoje.
Mokytojos Jolanta Gvildienė ir Eglė Mumgaudienė

Skaityti daugiau...

Pradinukų "Rudenėlio šventė"

Pradinukų "Rudenėlio šventė"
Lapkričio 16 d. 1C, 1D, 2C, 2D klasių mokiniai kartu su mokytojomis surengė gimnazijoje RUDENĖLIO ŠVENTĘ. Klasių komandos parengė prisistatymus, dainavo dainas, minė mįsles, šoko, rungtyniavo linksmosiose estafetėse. Šventės metu padėkomis apdovanoti mokiniai už dalyvavimą rudeninių kompozicijų parodoje.

Skaityti daugiau...

SVEČIUOSE POLICIJOS BIČIULIS ŠUO AMSIS

SVEČIUOSE POLICIJOS BIČIULIS ŠUO AMSIS

Lapkričio 14d. mūsų gimnazijoje lankėsi policijos bičiulis AMSIS bei Kauno centro seniūnijos bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis. Jie vaikams vaizdžiai paaiškino, kaip teisingai eiti per gatvę, kaip elgtis netoli jos, kaip nešioti atšvaitus, kam jie reikalingi. Vaikai atidžiai klausėsi policijos pareigūno patarimų. Kad vaikams būtų dar aiškiau, visi pasižiūrėjo nuotaikingus filmukus apie išdykusius vaikus ir gatvėje tykančius pavojus.

Susitikimas buvo puikus, štai jo akimirkos....

Skaityti daugiau...

Kultūrinės-meninės krypties edukacinės programos

Kultūrinės-meninės krypties edukacinės programos

Lapkričio 15 dieną Kauno A. Puškino gimnazijos 8-11 klasių moksleiviai pagal projekto renginių programą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ vyko į Vilniaus šiuolaikinio šokio studiją „Modus“ bei padedant šauniems vadovams, susipažino su šiuolaikinio šokio ištakomis, raida bei dabarties tendencijomis, pagrindiniais šiuolaikinio šokio principais, ugdančiais gebėjimą laisvai, organiškai ir išraiškingai judėti erdvėje ir laike. Vyko trumpos šokio improvizacijos užduotys, kurios atskleidė gebėjimą išradingai ir kūrybingai vystyti fizines savo galimybes, išreikšti emocijas.

Skaityti daugiau...

Edukacinė programa ,,Po stiklu“

Edukacinė programa ,,Po stiklu“.
2018-11-12 ir 2018-11-13 vyko edukacinė programa ,,Po stiklu“. Šį užsiėmimą organizavo Palangos zoologijos sodo insektariumo specialistas su gyva, sraigių, varlių, tarakonų ir kitų gyvūnų, ekspozicija. Užsiėmimo metu vaikai ne tik galėjo pamatyti kas gyvena po stiklu, bet ir paliesti, palaikyti kai kuriuos gyvūnus. Vaikams buvo įdomu sužinoti, kuo gyvūnai minta, kaip jie keliauja, kur jie slepiasi, kodėl jie taip keistai atrodo, kodėl reikia gyvūnus saugoti ir kodėl kiekvienas gyvūnas yra svarbus.

Skaityti daugiau...
Į viršų