Europos diena

EUROPOS diena švenčiama kiekvienais metais gegužės 9 d., minint taiką ir vienybę Europos Sąjungoje. Šiais metais Europos institucijos atveria virtualias duris visų kartų atstovams ir kviečia padėti formuoti Europos ateitį.

Mūsų gimnazijos mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja N.Čerenkova ir etikos mokytoja I.Stanislovavičiene jau ne pirmąkart dalyvauja  renginiuose, kurie jau antri metai vyksta virtualioje erdvėje.

Šiais metais kartu su Europos informacijos centro  atstovais  mes pravedėme užsiėmimus: 7b kl. mokiniams  tema „Naujiena ar melagiena – kaip jas atpažinti?“( kritinis mąstymas, saugus internetas, praktinės užduotys); III A / B gimn.kl mokiniams tema „Europos Sąjunga mano gyvenime“ (Europos Sąjungos piliečio teisės, privalumai ir galimybės), o II А,B gimn.kl  mokiniams tema „Pažinkime Europą“ (Europos Sąjungos šalys, istorija, simboliai, kultūra). Užsiėmimų moderatorius – Europos informacijos centro atstovas Lukas Gylys.