Erasmus+KA1

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kovo mėnesio pabaigoje mūsų gimnazijos mokytojos  I. Stanislovavičienė,

D. Klusaitienė, N. Čerenkova, Z. Kasjanova dalyvavo Erasmus+KA1 projekto „Tarpkultūrinės mokytojų ir mokinių kompetencijos“ antrojo mobilumo kursų „ Migrantų ir pabėgėlių įtraukusis ugdymas“ veiklose Graikijoje.  Kursų mokymų metu  mokytojos gilinosi į įtraukiojo ugdymo metodiką, kartu su Italijos, Ispanijos, Rumunijos mokytojais, kursų dalyviais, dalinosi  patirtimis ir būdais, kaip integruoti naujai atvykusius  migrantus, pabėgėlius į ugdymo procesą, kaip sumažinti atotrūkį tarp vietos moksleivių ir migrantų, pabėgėlių moksleivių.

Įgytomis žiniomis projektinės grupės narės pasidalins gimnazijos mokytojų Metodinėje taryboje,  metodinėse  grupėse.  Be to, mokytojos savo patirtimis pasidalino metodinės valandos „Įtraukiojo ugdymo sėkmės ir sunkumai etikos pamokose“ metu su Klaipėdos, Vilniaus, Kauno ir kitų Lietuvos miestų pedagogais. Renginį organizavo Kauno švietimo inovacijų centras.

 Projekto dalyvės užmezgė ryšius su Rumunijos ir Italijos mokytojais ir suplanavo organizuoti nuotolinį renginį, kurio metu bus plačiau aptariamos darbo su migrantais bei pabėgėliais metodika ir pasidalinama patirtimi.

Daugiau naujienų: