Dalyvavome literatūriniame konkurse „Свет Рождества”

Mūsų 8 A ir 8 C mokiniai tapo laimėtojais literatūriniame konkurse „Свет Рождества”, kurį organizuoja Stačiatikių Cerkvė Lietuvoje.

Pirmą vietą tarp 8-9 klasių laimėjo Nikita Dorofejev už rašinį „Мое будущее в моих руках”.

Laureatais tapo ne pirmą kartą dalyvavęs Vilandas Stasiulevičius ( 8А) – apsakymas „Одинок ли человек”, Oleg Timofejev 8 C — „Oдинок ли человек”, Aleksandra Koriakina 8 C — „Моё будущее в моих руках”

Padėką gavo Nikita Jagelavičius (8 C) už rašinį „Одинок ли человек”.

Taip pat konkurso organizatoriai dėkoja tėvams už savo vaikų palaikymą, mokyklos administracijai už bendradarbiavimą ir mokytojai už vaikų parengimą.

Laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Padėką gavo Nikita Jagelavičius (8 C) už rašinį „Одинок ли человек”.

Laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.